.

.

Mepra AZ1098D1111 Служат Вилушка Дијана Bronzo, Бакар

Mepra AZ1098D1111 Служат Вилушка Дијана Bronzo, Бакар

DEN 355.20

Количина на стоки
Достапно

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra Прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.ИТАЛИЈАНСКИ ИЗРАБОТЕНИ ДИЗАЈНИ : Mepra е познат за иновативност во дизајнот, благодарение на соработки со важни италијански дизајнери како што се Angelo Mangiarotti.Сега ќе можете да лесно да се донесе парче Направени во Италија историјата на вашата маса.Се ДОЖИВЕЕ НЕШТО ПОСЕБНО : На Дијана flatware колекција од Mepra е уникатен збир на cutleries.Со вешто ласерски гравирани рачки, на intricately дизајниран прибор за јадење ќе бидете елегантна прилог на табела settings.ВИСОКА ОТПОРНОСТ на ПРИБОР за јадење : јадење приборот за јадење во собата е направен со користење на не ' рѓосувачки челик 18/10. Оваа челик содржи повеќе од 5% на легирање елементи и е многу силна.Материјалот останува непроменета со корозија и оксидација.MEPRA СЛУЖАТ ВИЛУШКА : на Располагање во сет од 12, ова Служи Вилушка е 26.4 cm долга.Тоа е Полиран Бакар Заврши и се користи за да се заврши табела settings.Тоа се користи од страна на ресторани, хотели, кафулиња и банкети.Достапни во сет од 12, ова Служи Вилушка е 26.4 cm долга.Тоа е Полиран Бакар Заврши и се користи за да се заврши табела settings.Тоа се користи од страна на ресторани, хотели, кафулиња и банкети.На Дијана flatware колекција од Mepra е уникатен збир на cutleries.Со вешто ласерски гравирани рачки, на intricately дизајниран прибор за јадење ќе бидете елегантна прилог на табела settings.Mepra Прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.

Карактеристики на понудата

Слични понуди