.

.

BOKIE Копче Фоб Хардвер, 50PCS 1 Инчен Lanyard Keychain Хардвер со Клешти Алатка за Keychain Менгеме Хардвер Материјали

BOKIE Копче Фоб Хардвер, 50PCS 1 Инчен Lanyard Keychain Хардвер со Клешти Алатка за Keychain Менгеме Хардвер Материјали

DEN 767.76

Количина на стоки
Достапно

Лесен за Инсталација : Овие хардвер за повикување fobs се совршени за сопствени keychains, wristlet, ремени и lanyards, suitcases и кеси и други DIY проекти.Сите што треба да направите е да го инсталирате на keychain хардвер на двата краја на webbing, потоа притиснете со еден пар на клешти за повикување фоб, кој е лесен за користење.Клучни Фоб Хардвер 1 инчен : На keychain хардверски клуч фоб е направен од тешки метални легури, со копчето прикачено на обрачот кој е удобен за да додадете копчиња на.Клучот синџир фоб хардвер со копчето 1 инч во ширина.Совршена големина за донесување на клучните lanyard и webbing wristlet keychains.Клучот фоб комплет е совршен за правење keychain, wristlet, lanyards и други проекти.Широка Примена : клучни фоб хардвер собата со клучните фоб хардвер алатка и фоб хардвер погоден за сите видови на појаси, suitcases и кеси, лента, рачно изработени webbing, копче lanyard, копче фоб wristlet и така натаму.Голема количина да ги исполни вашите барања во секојдневниот живот.BOKIE боја : Red Material : metalsize : Опашка клип големина : 25mm Package Содржина : 50 x Копче фоб хардвер(5 црнците + 10 silvers + 10 злата + 10 bronzes + 10 electrophoretic црнците + 5 седум бои)1 x копче фоб клешти.

Карактеристики на понудата

Слични понуди