.

.

Божиќ LED Светилки - 9 Вати LED Црвени и Зелени Светла - 60 Вати Еднакви Црвена и Зелена Светилки - Dimmable - E26 База - со GoodBulb (9 Вати A19, 2 Парчиња)

Божиќ LED Светилки - 9 Вати LED Црвени и Зелени Светла - 60 Вати Еднакви Црвена и Зелена Светилки - Dimmable - E26 База - со GoodBulb

DEN 192.00

Количина на стоки
Достапно

НОВОГОДИШНИ СВЕТИЛКИ : Направи едноставен додаток на вашиот почетен оваа сезона со украсување со Good Bulb Празник-Инспирирана Колекција.Овие класичната црвена и зелена LED светилки се идеални за внатрешна и надворешна употреба во комерцијални и станбени settings.Се направи оваа сезона за паметење со овие високо-квалитетни светилки.ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ СВЕТИЛКИ : Good Bulb е Црвена и Зелена Празник Светилки се 60 вати еквивалент светла.Тие се издржливи и одлична за возвишеното мали и големи области.Обоени стакло обвивка значи дека овие светла се 100% зелена и црвена боја!Овие замена Божиќни светилки се dimmable и спакувани во топлина отпорни на термичка encasing.ДОЛГОТРАЕН ОДМОР СВЕТЛА : Не само што треба светлина даде исклучи совршен сјај, но тоа треба да се направи добро и имаат долг животен век.Овие светилки имаат животен век од 15,000 часа врз основа на 4 часа дневно, што е за 10 пати подолго од традиционалните incandescents.Овој пакет доаѓа со едно црвено и едно зелено сијалица.РАЗНОВРСНА ОСВЕТЛУВАЊЕ : Good Bulb е црвена и зелена Божиќни светилки се совршен начин за прикажување на вашите Божиќ дух.Да ги користите овие светилки во покриени отворен или затворен осветлување области, како гаража светла или патио светла.На 360 степени зрак агол дозволува светлината да се постигне дури и подалеку од далечина.Им ПОМОГНЕ на ОНИЕ НА кои им ТРЕБА : Со секое купување на Good Bulb Празник Светилки, еден дел ќе помогне да се хранат оние кои се во потреба.Ние веруваме дека секој има можност да ги користат нивните одлука за добро.Good Bulb има мисија да Биде "Добар" и ќе го направиме тоа преку влијае на животите иако добротворни донации & обезбедување на соларен погон LED светилки на оние без светлина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди