.

.

X-DREE 12mm x 40mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Машини Рамо Кревање Око Гром 8PCS(12mm x 40mm 304 Acero Inoxidable Maquinaria Hombro Levantamiento Perno de Ojo 8PCS

X-DREE 12mm x 40mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Машини Рамо Кревање Око Гром 8PCS(12mm x 40mm 304 Acero Inoxidable Maquinaria Hombro

DEN 508.32

Количина на стоки
Достапно

Око Големина : 20mm x 10мм x 11mm / 0.8" x 0.4" x 0.43"(OD*Внатрешна Кол*T); Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик.Пакет Содржина : 8 x Око Завртки; Име на Производ : Око Гром.Тежина : 299g; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Окото на Дното на Далечина : 40mm / 1.6"; Конец Големина : 12mm x 28mm / 0.47" x 1.1"(D*L)(Distancia desde ел ojo ал fondo : 40 mm / 1.6' '; Tamaño rosca de : 12 mm x 28 mm / 0.47' "x 1.1' '(D * L).Вкупна Должина : 50mm / 2"(Longitud вкупно : 50 mm / 2'. 12mm x 40mm 304 од не 'Рѓосувачки Челик Машини Рамо Кревање Око Гром 8 PCSMade од 304 од не' рѓосувачки челик за максимална отпорност на корозија и издржливост.Око болт е завртка со јамка на едниот крај и теми на другиот крај.Око завртки се најчесто се користи за да прикачите кабли да објекти, на пример приложување низа на грбот на слика за да им овозможи на сликата да се откажам од ноктите на ѕид.Лесен за користење, е совршен кревање опрема.Опис на Spanish12mm x 40mm 304 Acero Inoxidable Maquinaria Hombro Levantamiento Perno de Ojo 8 PCSTamaño del ojo : 20 mm x 10 mm x 11 mm / 0,8' 'x 0,4' 'x 0,43' '(OD * Diámetro interno * T); Материјал директорот : Acero inoxidable 304 Contenido del paquete : 8 x tornillos de ojo; Nombre del producto : tornillo де ojo Peso : 299g; Боја на директорот : Tono plateado Distancia desde ел ojo ал fondo : 40 mm / 1.6' '; Tamaño rosca de : 12 mm x 28 mm / 0.47' "x 1.1' '(D * L) Longitud вкупно : 50 mm / 2'.

Карактеристики на понудата

Слични понуди