.

.

MISSBIE Datsun Спортски Sweatband Унисекс Отворено Спортски Трчање, Велосипедизам, Јога Спортски Headband

MISSBIE Datsun Спортски Sweatband Унисекс Отворено Спортски Трчање, Велосипедизам, Јога Спортски Headband

DEN 652.80

Количина на стоки
Достапно

Еластичен, Дише Материјал : 100% Полиестер, Се Вклопуваат Речиси Секој Главата Големина И Облик, Апсорбира Потење И Moistures Лесно .Чувајте Ги Вашите Перформанси На Најдобро Ниво.Помалку Одвлекување На Вниманието (Како Flyaway Коса) Значи Ќе Се Подобро, Побрзо И Целосно Присутни Во Моментот.Една Големина Дише,Мека И Пот Wicking; Чувајте Ги Вашите Очи, Далеку Од Пот,Фитил Далеку Влага И Сува Брзо.Широко Се Користи Во Различни Прилики : Multifuctions, Спортски Headband Може Да Се Користи Во Секојдневниот Живот, Како Headware, Исто Така Важат За Спортови Како Пот Headband, Исто Како Кошарка, Фудбал, Трчање, Јога, Работат Надвор, Фитнес Салата,Велосипедизам, Тенис,Пешачење И Други Активности.Издржливи И Перат : Можете Да Измијте Ги Со Раце Или Машини По Спортски, Тие Можат Да Ја Задржат Својата Форма И Боја Ќе Остане Светла, Не Е Лесно Да Се Деформира И Згаснат.Спорт Headband Дизајнот Е Стилски И Боите Се Различни, И Тоа Може да Се Користи од Страна на Мажите И Жените.Тоа Е Лесно Да Се Машина За Миење И Рака Мие.И Тоа Изгледа Прилично Да Одговара Женска Спорт Headbands Со Твоите Убава Облека.Исто Така Можете Да Го Носите За Да Учествуваат Во Разни Спортови, Како Што Се : Трчање, Фитнес, Јога, Пешачење, Безбол И Слично.Тоа Може Да Се Задржи Уши Топло За Време На Студената Или Фитил Пот Далеку Текот На Топли Денови.Одлично Да Се Користи Во Затворени Простории И На Отворено.Совршени За Фитнес Вежби И Спортски Активности - Од Јога За Да Crossfit Обука За Кошарка.Исто Така, Може Да Се Носи Под Шлемови.На Headband Е Одлична За Спорт,Шлем Пријателски, Трчање, Планинарење, Велосипедизам, Фудбал,Јога,Бокс, Тенис, Патување, Кошарка И Било Каков Вид На Аеробик Класа Како Се Вртат, Но Не Е Ограничена На Градинарството, На Патување, На Шопинг, Па Дури И Носи На Работа Или Во Училиште.

Карактеристики на понудата

Слични понуди