.

.

Женска Работна Капа со Памук Sweatband Прилагодливи Еластична Глава Покритие Косата Им се Врати на Работа Капи за Жени Мажи Една Големина Зелен Божиќ Дрво Plaid Шема

Женска Работна Капа со Памук Sweatband Прилагодливи Еластична Глава Покритие Косата Им се Врати на Работа Капи за Жени Мажи Една

DEN 311.52

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 50% Памук, 50% Полиестер.Висок Квалитет на Боречки & Добро Maded Bouffant Капа : 50% Памук внатре+50% Полиестер надвор, силна еластичноста на кожата-пријателска, удобна за сите-ден носи, пот апсорпција за целодневно носење.Не се НАМАЛАТ или ИСЧЕЗНАТ.Со живописни 3 D испечатени, направи симпатична и удобен за целодневно носење.Прекрасна квалитет ќе донесе некои навиваат за работа.Една Големина Одговара на сите : Специјално прилагодено за еластична бенд се растеглив да одговара на повеќето големини.Свилен сатен обидел да остане на влага во косата, да ги задржи фризура и без коса од frizzing.Прилагодете ја големината слободно да одговара на вашиот шеф.Без разлика колку е долга и густа коса е, оваа капа не може целосно да ги покрие тоа.Удобно Главата Капа за да се Носат : Вграден-во sweatband низ предниот крај, специјално дизајнирани за лето, која брзо може да ги апсорбира сите потење и НЕМА ПОВЕЌЕ пот капки на очите, мека, и ќе остане сува.Тоа е дише и ги опфаќа сите вашата коса додека се уште се чувствуваме удобно.Широко се Користи во Нашиот Секојдневен Живот : Таа е погодна за работа или убавина спа, фитнес, готвач, лицето се грижи, насловна заштита, готвење и други работи.Можете да го добиете најдоброто работење на државата со тоа.Тоа е широко се користи во секојдневниот живот.Идеален за kinki на вашите пријатели,сопруг и синови.Обновливи Bouffant Капи : Рака мие или машина за миење со ладна вода.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви испратиме замена или да се направи целосна наплата доколку има какви било проблеми со квалитетот.Одличен подарок за вашите пријатели,сопруг, синовите.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Работни капа со Sweatband за Жените Men Nice мек Материјал : 50% памук+50% полиестер, кожата-friendly & кајгана-пријателски материјал не е лесно да се брчка, дише & удобно.Работни капа со sweatband : Пот-абсорбента крпа платно внатрешноста : Вграден-во 100% памук sweatband, да ги задржи суви и свежи за долго време облечен, капа исто така, може да се задржи на чело чисти по долго време работи.Лесно прилагодување : Еластична бенд & чипка-up, без squishing вашата глава, лесно може да се прилагоди на чипка-up за совршен фитинг, оваа капа не може целосно да ги покрие тоа.Широко повод : Широко се користат во убавината спа, истражувачки институции кои работат, готвење, спиење, или за cos-игра партија.Прилагодливи дизајн : Лесен и удобен за носење, една големина одговара на повеќето, погоден за мажите и жените.Една големина одговара на повеќето : Со полу-отворен и завој дизајн кој можете слободно да се прилагодливи како и сите глава видови и типови коса на мажите и жените, можете да го користите како работи капа, готвач капа, спиење шапка, убавината спа капа, чистење капи за губење на косата и сл.Зачувување на вашите уши : нема повеќе главоболка од носењето маска за долго време, многу удобно.Прекрасна шема : прекрасна 3 D испечатени шема, тоа е совршен за подарок за вас семејство и пријатели.

Карактеристики на понудата

Слични понуди