.

.

UGG Унисекс-Дете Kristjan Chukka Подигање

UGG Унисекс-Дете Kristjan Chukka Подигање

DEN 958.80

Количина на стоки
Достапно

100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу глуждот-високи од лак.Мека велур горниот.Medial патент.Лесни и флексибилни гумени outsole.Овој мал chukka е направена со мека велур и гумен ѓон за сите-ден игра.Еластична laces направи за сит се вклопуваат, додека страна патент овозможува лесно и исклучување.

Карактеристики на понудата

Слични понуди