.

.

UIZSDIUZ Завртка Филипс Пан Круг Главата Крстот Вдлабнати Завртка Тема Метрички Машина Гром 304 од не ' Рѓосувачки Челик Дрвени Завртки (Боја : М3, Големина : 30мм (30pcs))

UIZSDIUZ Завртка Филипс Пан Круг Главата Крстот Вдлабнати Завртка Тема Метрички Машина Гром 304 од не ' Рѓосувачки Челик Дрвени Завртки

DEN 988.80

Количина на стоки
Достапно

Корозија и ' рѓа отпор, издржливи.Големината и количината може да биде избран од себе за подобро да одговара на вашите потреби.На завртката е прецизно изработени од високо квалитетен челик материјал.Таа има висока јачина и жилавост.На завртката не е лесно да се падна.Површината на нашата машина завртки претрпе комплекс анти-оксидација третман за да се направи завртки убава, рѓа-доказ, корозија-отпорни и долг животен век.Животната средина и токсични-слободни.може да се користат во сите видови на прецизни машини, инструменти класифицирани, електронски производи, апарати за домаќинство, комуникациски производи, брави, светла, светла, играчки, итн.дома renovation Detail : ● Вози Стил : Филипс● Завртка Тип : Машина Завртки● Материјал : не ' Рѓосувачки Челик● Раководител Стил : Тркалезна● DIY Материјали : Metalworking Has добра отпорност на корозија.

Карактеристики на понудата

Слични понуди