.

.

Д-Studios Прашка Торба за Мажи и Жени во Синтетичка Кожа, Crossbody Ранец за Употреба како Патување Motocycle Велосипедизам Спорт

Д-Studios Прашка Торба за Мажи и Жени во Синтетичка Кожа, Crossbody Ранец за Употреба како Патување Motocycle Велосипедизам Спорт

DEN 695.76

Количина на стоки
Достапно

【Секојдневно комунални Услуги】На Crossbody ранец може да ви помогне во мулти-прилики во животот.Тоа е идеален пријател за секојдневно го користи, како што се патување, motocycle, велосипедизам и за време на викендите итн, не гломазна во употреба и пространа да ги содржи сите Ваши елементи блиску на дофат на раката, исто така добар подарок за вашите најблиски. 【Материјал】прашка и градите торба е направен од Синтетичка Кожа со нежен изработка и извонредни додатоци, да обезбедат долг живот во употреба, водоотпорен и отпорен на абење за сите Ваши потреби. 【Удобно】Околу 9 X 4 X 12 во, тежина : 1.1 Ib,многу удобно во употреба и погоден за повеќето луѓе.На рамо, рака е прилагодливи за различни потреби. 【Структура】главната џеб нуди простор да се одржи предмети за вас, како на документи, мобилни телефони, цигари и клучеви итн.Тоа е исто така картичка слотови и мали џебови за да се задржи предмети организирани според нивната големина.Предниот џеб дава брз пристап на најчесто користени предмети.Мрежа структура на задниот нуди breathability за употреба.USB го прави полесно за вас да ги користите. 【Забелешка】Ние секогаш ќе биде одговорен за нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас прв и ние секогаш ќе одговори на време за Вашите потреби.

Карактеристики на понудата

Слични понуди