.

.

Сакам NY Fuchsia Потресени Shot Чаша

Сакам NY Fuchsia Потресени Shot Чаша

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

Уникатен Fuchsia Сакам NY 1.5 oz шут стакло.Сакам NY службен логото печатени на двете страни, цврсти.Рачен перење препорачува.Дизајн на производот е лиценцирана од страна на нашата компанија.Прави големи лична или деловна Њујорк подарок.

Карактеристики на понудата

Слични понуди