.

.

Крива поврзете келн eau de келн спреј 4.2 оз eau de келн спреј соновни мирис искуство келн за мажи ﹝Свежо и светло мирис﹞

Крива поврзете келн eau de келн спреј 4.2 оз eau de келн спреј соновни мирис искуство келн за мажи ﹝Свежо и светло мирис﹞

DEN 648.00

Количина на стоки
Достапно

Оваа машки мирис е возбудливо и радосна, како што комбинира белешки од cedar, слива, бела диња, кактус цвет, шафран, цимет и сандаловина.Основната забелешка вклучуваат чиста пачули, tahitian ванила и килибар кристално да се создаде поканува мирис.

Карактеристики на понудата

Слични понуди