.

.

Хаскел - Linha Mandioca - Condicionador Auxilio не Crescimento 500 Ml - (Маниока Колекција Раст клима уред 16.90 Fl Мл)

Хаскел - Linha Mandioca - Condicionador Auxilio не Crescimento 500 Ml - (Маниока Колекција Раст клима уред 16.90 Fl Мл)

DEN 671.28

Количина на стоки
Достапно

Промовира длабока хидратација и косата зајакнување; (Promove hidratação profunda e fortalecimento dos fios;).Акти во усогласување на кутикулите промовирање на интензивен сјај на сивите влакна. (Возраст не alinhamento das cutículas dando brilho aos cabelos.).богата со витамини и хранливи состојки од суштинско значење за растот на косата. (Рика em vitaminas e nutrientes essenciais ао crescimento не fio.).Екстракт од маниока лист, богати со хранливи материи, поврзани со силикон и про-витамин B5, делува на косата заштита и се фаворизираат продолжен климатизација.-О extrato da folha de mandioca, рико em nutrientes, associado ао силикони e pró - vitamina Б5, atua на сос служ cabelos protegendo e favorecendo на um condicionamento prolongado.

Карактеристики на понудата

Слични понуди