.

.

ЏОНАТАН Y JYL2054A јуни 28 Кристал LED Светилка Современа,Транзиција,Глам за Спална соба, Дневна Соба, Канцеларија, Студирам ученичкиот дом, Кафе на Маса, Bookcase, Јасно

ЏОНАТАН Y JYL2054A јуни 28 Кристал LED Светилка Современа,Транзиција,Глам за Спална соба, Дневна Соба, Канцеларија, Студирам ученичкиот

DEN 4412.16

Количина на стоки
Достапно

[КВАЛИТЕТ на ГРАДЕЖНИ] : ЏОНАТАН Y табела светилки се модерна класика, заврши со high-end детали како нашите нарачана абажур, лесно 1-начин прекинувач и елегантен, мека бела LED диода.Дизајниран за да ја осветлат вашиот дом со топла светлина, оваа светилка прави стилски прилог на било дневна соба, трпезарија, спална соба, влез или канцеларија.Ние сме вклучени LED светилки кои користат 90% помалку енергија од incandescents - и нашиот светилки одговара стандардни светилки премногу!Нашите осветлување е ETL Наведени и ги исполнува 120-volt УЛ стандарди за безбедност и квалитет. [ЕНЕРГИЈА LED ЛАМПИ ВКЛУЧЕНИ] : Компатибилни со Philips Боја и Алекса smart места (се продава одделно), нашите вклучени LED светилки се обезбеди мека, треперење бесплатно осветлување.Направена со користење на најнова технологија, ЏОНАТАН Y LED светилки имаат животен век од 25, 000 часа.Што значи ова?Под нормална, LED светилки кои се осветлени 6-8 часа на ден може да траат до десет години.Дури и под тешки употреба, нашиот здрав LED светилки се уште ќе трае повеќе години.Нашите високо-квалитетни LED светилки се заштеда на енергија надградба над стандард блескаво светилки. [ЗАДОВОЛСТВО ] : Секој ЏОНАТАН Y дизајн е создаден со бескомпромисен внимание на детали, со користење само на највисоко квалитетни компоненти.Ние гордо стоиме зад сите наши производи - ако сте незадоволни со вашата нарачка, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за целосно враќање на средствата.Со седиште во Soho), New York, дизајнер Џонатан и неговиот талентиран тим на професионалци се создаде прифатлива дома декор со high-end дизајнер стил.Модерната сепак безвременски, на геометриски кристал коцки врз основа на овој 28" висока маса светилка ќе донесе гламурозни и екстра лесно да било слабо агол.На речиси 30" високи, можете да дадат изјава со додавање на еден пар на секоја страна од конзола или бифе, или да користите една светилка да им даде на вашето биро дизајнер допир со оваа ажурирани ја преземе класичен стил.Направена од кристал, тоа е заврши со светла бела тапан сенка и координирање на finial.Геометриски Кристал светилка со наредени Коцка дизајн.Модерната сепак безвременски, на геометриски кристал коцки врз основа на овој 28 инчи висок табела светилка ќе се донесе гламурозни и екстра лесно да било слабо агол.На речиси 30 инчи висок, можете да дадат изјава со додавање на еден пар на секоја страна од конзола или бифе, или да користите една светилка да им даде на вашето биро дизајнер допир со оваа ажурирани ја преземе класичен стил.Направена од кристал, тоа е заврши со светла бела тапан сенка и координирање на finial.

Карактеристики на понудата

Слични понуди