.

.

Сидро точка Пластични проширување plug најлон само-прислушување завртки за фиксирање на завртка шупливи водител на цевка гипс картон ѕид сврзувачки елементи најчес

Сидро точка Пластични проширување plug најлон само-прислушување завртки за фиксирање на завртка шупливи водител на цевка гипс картон

DEN 671.52

Количина на стоки
Достапно

Пластични проширување plug најлон само-прислушување завртки.Фиксна елемент шупливи водител на цевка гипс одбор ѕид.материјал : пластика.DIY материјали : дрво.Модел : M6 M8 M10 M12. Пластични проширување plug најлон само-прислушување завртки за фиксирање на завртка шупливи водител на цевка гипс одбор wallmaterial : plastic DIY материјали : woodworking Model : M6 M8 M10 M12 Type : Проширување anchor Please дозволите 2-3% грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не ум oefore ordering The производ фотографии се направени во вид, затоа што снимањето е различна од светлината и на екранот, може да биде боја разлика, стоките се предмет на вистинскиот вид БЛАГОДАРАМ!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди