.

.

TANKE Мултифункционален Стигнале Ѕид-Монтирани Сушење Алишта Рек Облека Закачалка Затворен Бела 72.4419.6926.38 инчен

TANKE Мултифункционален Стигнале Ѕид-Монтирани Сушење Алишта Рек Облека Закачалка Затворен Бела 72.4419.6926.38 инчен

DEN 2565.84

Количина на стоки
Достапно

Перење Рек Направени од премиум железо материјали, цврсти и издржливи во употреба.Облека Закачалка Овој ѕид-монтирани перење решетката е лесно да се инсталира, безбеден и удобен.Сушење Рек Мулти функција употреба простор за заштеда на енергија и може да се стави повеќе облека на неа.Ѕид-монтирани Облека Закачалка На rhombic стигнале рек го прави стабилни и може да се прилагоди на вашиот удобна положба.Затворен Стигнале Сушење Решетката На моден дизајн и убав изглед се направи стилски и практични.Уникатен дизајн за вас!Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Железо : Прибл. 4200g / 148.2 оз Големина : Прибл. 184*50*67 cm / 72.44*19.69*26.38 инчен Пакет листа : 1 * Стигнале Перење Рек Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на понудата

Condition:
100% Brand New
Material:
Iron
Weight:
Approx. 4200g / 148.2 oz
Size:
Approx. 184*50*67 cm / 72.44*19.69*26.38 inch
Package list:
1 * Retractable Laundry Rack :
Note:
1. Please allow 0-1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Слични понуди