.

.

ZGWL Милениче Ранец, Меур Ранец Превозници,Транспарентни Простор Капсула Ранец со Дише Мрежа, Пешачење Туристички Кампување за Употреба на Отворено, Држете Миленици

ZGWL Милениче Ранец, Меур Ранец Превозници,Транспарентни Простор Капсула Ранец со Дише Мрежа, Пешачење Туристички Кампување за Употреба

DEN 1214.40

Количина на стоки
Достапно

[ РАНЕЦ ДИЗАЈН] : Транспарентна милениче торба, може да се врши или се врши, одиме подалеку, носат различни опции на рамо и назад за лесно случува надвор, транспарентен капак дизајн, пространи и светли, ефикасно го намалуваат мачка claustrophobia анксиозност. [ДИШЕ ДИЗАЈН] : Големи отвори, дише и не спарно, им овозможуваат на мачка да дишат слободно да дише и удобно, 22 големи отвори се вентилирани, да мачка дишат чист воздух во секое време и секаде, врвот на мрежа вентилација дизајн, нека ви scull мачка во секое време секаде. [МАТЕРИЈАЛ БЕЗБЕДНОСТА] : ПВЦ Оксфорд ткаенина ЕВА СТР∪ материјал, од страна на патент отворање дизајн, лесно за домашни миленици да влезе и да излезе, монтажни рака дизајн, користи кога сакате, СТП материјал се справи, high-end текстура, не е лесно да се оштети, должината на рамо, рака може да се прилагоди слободно, и вграден во безбедноста тока спречува милениче паузи слободни. [ВИТКАЊЕ ДИЗАЈН] : количка за миленичиња торба, не заземаат простор, огради до кога не се потребни, погодно за чување, двојно патент дизајн, мазен и лесен влече, на дното заградата дизајн е да се носат-отпорни и не се лизга, на дното конфигурација чистење подлога е удобно и хигиенски, со тоа сите круг Уживање. [ПАТУВАЊЕ СО ВАШИТЕ МИЛЕНИЦИ] : Ова куче ранец превозникот е дизајниран за отворено и патување, можете да го користите да носат мали кучиња или мачки за велосипедизам, пешачење, кампување, отворено одење или состанок пријатели.Уживајте во најдобрите Време заедно. ❃спецификација : ❃Име на Производ : Crossbody милениче торба❃Fitable сезона : цела сезона❃Производ материјал : ПВЦ Оксфорд ткаенина ЕВА СТР∪❃Боја : сино Море, премија сива, цреша црвениот❃Производ апликација : препорачана рамките 5 KG❃Производ тежина : 1100g❃Укината големина : 40*7*30cmsize : 30*40*27 cm/11.8*15.7*10.6 во❃❃ ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете ја големината внимателно пред purchasing Instructions : ●Го носат кучето прашка на вашето рамо и удобноста на вашето домашно милениче со играчки или оброк.●материјалот дише, што го прави вас и вашиот сакан домашно милениче се чувствуваат поудобно.● Заклучување тока може да се спречи домашно милениче од одеднаш работи надвор и да се губи кога се отвора чантата.ps : се Должи на разликата во осветлувањето и поставки на екранот, бојата на овој објект може да биде малку поинаков од сликата.Поради различни рачни мерни методи, ве молиме оставете мала 1-2cm разликата во големината.пакет : 1*домашно Милениче ранец"Ако имате било какви прашања, ве молиме пратете ни е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ние ќе ви послужи со високо-квалитетни производи за да ги задоволат вашите потреби.Ако ви треба други производи, ве молиме да пребарувате ZGWLThank за изборот на нашите производи, ви посакувам среќен живот!.

Карактеристики на понудата

❃Product Name:
Crossbody pet bag
❃Fitable season:
All season
❃Product material:
PVC Oxford cloth EVA P∪
❃Color:
Sea blue, premium gray, cherry red
❃Product application:
recommended within 5KG
❃Product weight:
1100g
❃Folded size:
40*7*30cm
size:
30*40*27 cm/11.8*15.7*10.6 in
❃❃ NOTE:
Please check the size carefully before purchasing
Instructions:
●Carry the dog sling on your shoulder and comfort your pet with toys or snacks. :
●material is breathable, which makes you and your beloved pet feel more comfortable. :
● The lock buckle can prevent the pet from suddenly running out and losing when opening the bag. :
Due to the difference in lighting and screen settings, the color of this item may be slightly different from the picture. :
Due to different manual measurement methods, please allow a slight 1-2cm difference in size. :
package:
1*Pet backpack :
If you have any questions, please send us an email, we will reply you within 24 hours, we will serve you with high-quality products to meet your needs. If you need other products, please search ZGWL :
Thank you for choosing our products, wish you a happy life! :

Слични понуди