.

.

Бебе Ајкула 6 Бин Дизајн и Продавница за Играчки Организатор страна на Делта Деца

Бебе Ајкула 6 Бин Дизајн и Продавница за Играчки Организатор страна на Делта Деца

DEN 1653.60

Количина на стоки
Достапно

ВОЗРАСТ ОПСЕГ : се Препорачува за возраст од 3+ СИГУРНА ДИЗАЈН : Bin ги исполнува или го надминува сите безбедносни стандарди поставени од страна.ЗА БЕБЕТО АЈКУЛА ФАНОВИ : Играчка бин карактеристики шарени графика на Бебето Ајкула, Мама Ајкула, Татко Ајкула, Бабата Ајкула и Дедото Ајкула Ќе поттикнете го детето да ги задржат своите простор уредни и чисти.ОБНОВЛИВИ НАЛЕПНИЦИ : Деца ќе го сакам уредување на обновливи винил држат налепници на страните на овој организатор за да создадат нова приказна секој пат кога ќе игра.ТОНИ НА ЧУВАЊЕ : Играчка Бин има 6 кутии во различни големини за да се вклопи во широк спектар на играчки, од мали до големи ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : Направен од инженерните дрво, цврсто дрво и платно.ГОЛЕМИНА : Собрани димензии : 24;61"L x 11;81"W x 26;57"H Три средни кантите : 7;од 75"L x 9;5"W x 5"H, две големи кутии : 11;6"L x 9;5"W x 5"H, еден екстра-големи bin : 23;5"L x 9;5"W x 9;5"H Лесно собранието.Се земе залак од playroom нередот со ова Бебе Ајкула дизајн & Продавница 6 корпа за играчки складирање организатор страна на Делта Деца.Складирање суштинско значење и шарени налепница станица и сите во една, Оваа играчка организатор е смело украсени со вилицата-намалувањето Бебе Ајкула графика и вклучува обновливи винил налепници кои се карактеризираат забава под-на-сеп тема.Децата може да ги преуредите налепници на страни на овој организаторот за време на бескрајни приказни, додавање на многу потребните поттик за расчистување време.На здрав дрвена рамка има шест ткаенина кантите големина за секој тип на играчка, па може да се чуваат книги, блокови, и повеќе.Око-пукање прилог на нивната playroom или спалната соба, Оваа играчка организатор прави чистење брзо и лесно.За Бебето Ајкула : Бебе Ајкула и неговиот најдобар пријател Вилијам земе забавно-пополнети comedic авантури во нивната заедница На волкот е месојад Залив, на состанокот нови пријатели и пеење препреки песни на патот.Бебе Ајкула, Доо, Доо, Доо, Доо, Доо, Doo.

Карактеристики на понудата

Слични понуди