.

.

HXR Милениче Нерѓосувачки Челик Куче Сад Кутре Кошница за Храна за Хранење Јадење Weaning SilverStainless Фидер Вода Сад Миленици Фидер Сад и Вода (Големина на : Medium)

HXR Милениче Нерѓосувачки Челик Куче Сад Кутре Кошница за Храна за Хранење Јадење Weaning SilverStainless Фидер Вода Сад Миленици

DEN 783.60

Количина на стоки
Достапно

** Кота спречува puppies од трчање преку или седнува во него. ** Екстра голем дијаметар обезбедува доволно простор за неколку puppies. ** Ниска rim овозможува опуштено хранење. ** Дизајн обесхрабрува кучиња од одење во или спиење во нивните храна. ** времето за испорака е 15-25 дена, ако сеуште не може да ги примите вашата нарачка по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Type : Round Color : Како show Size : S,M,LS : Дијаметар : 26cm(10.24 во); Висина : 3.1 cm(1.22 во) M : Дијаметар : 30cm(11.81 во); Висина : 3.2 cm(1.26 во) L : Дијаметар : 34cm(13.39 во); Висина : 3.3 cm(1.30 во)Количина : 1 Компјутер(други додатоци демо на сликата не се вклучени!) Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Милениче Сад.

Карактеристики на понудата

Material:
Stainless Steel
Type:
Round
Color:
As show
Size:
S,M,L
S:
Diameter
M:
Diameter
L:
Diameter
Quantity:
1 Pc(other accessories demo in the picture are not included!) :
1.Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes(without retail package):
1 x Pet Bowl :

Слични понуди