.

.

Свеста Лента Симбол Печати Вечера Tablecloth Салфетки Смешно Салфетка Платно Поставено Перат Секојдневна Употреба

Свеста Лента Симбол Печати Вечера Tablecloth Салфетки Смешно Салфетка Платно Поставено Перат Секојдневна Употреба

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

Ткаенини : ткаенина на кориснички крпа салфетки е 100% полиестер,кој е удобно,мека и издржливи,е една голема декоративни за дома и dinning табела.Големина на : На салфетка е во квадратни детали во 18.7 инчен x 18.7 инч.Која е вистинската големина на декоративни вашата маса и да уживаат во храната.Перат : персонализираната салфети се перат,предлагам во ладна вода под 45 степен.Декоративни : На салфетка платно е дизајн со сопствен модел печатени на секое парче.Овие крпа салфетка се внимателно да се намали и пораби, кои се од суштинско значење за оркестарот и подобрување на вашиот dinning табела за секоја посебна прилика,како свадба прием,роденден,празник партија и бизнис вечера.Широк спектар на употреба : висок квалитет На салфетка текстил, печатен е многу погодна за бизнис или семејна употреба.На симпатична модел салфетка крпа може да се користи како хотел салфетка, свадба салфетка, ресторан салфетка, банкет табела салфетка, коктел салфетка и партија табела салфетка.

Карактеристики на понудата

Слични понуди