.

.

Mandala Занаети Grommet Отворот за Полнење со Поставување на Алатки за Кожа, Ткаенина, Чизми, Tarp Поправка, Шиење 100 ја Поставува Злато на Ѕвонење 1/4 Инчи Внатрешен Дијаметар

Mandala Занаети Grommet Отворот за Полнење со Поставување на Алатки за Кожа, Ткаенина, Чизми, Tarp Поправка, Шиење 100 ја Поставува

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Отворот за полнење за поправка tarps, шатори, брод, автомобил, и RV опфаќа, виси таписерии, hammocks, backdrops, нијанси, екрани, DIY изработката голф крпи, додавајќи претходно биле вклучени да webbing, ремени, торби, багаж ознаки, куче јаки, модата облека, корсети, чизми, чевли, и drawstring дуксери.Исто така можете да ги користите за DIY изработка : додадете професионален допир на голф влошки, ремени, торби, багаж ознаки, подарок ознаки, куче јаки, копче fobs, паричници, футроли, лен салфетки, тивко книги, и што друго може да се сонува.Голема да имаат на рака за поправка на tarps, банери, шатори, брод, автомобил, или RV опфаќа, виси таписерии, hammocks, backdrops, нијанси, екрани, туш завеси, drapes, мраз ќебиња, велосипед рамка за перници и многу повеќе!.Голема да имаат на рака за поправка на tarps, банери, шатори, брод, автомобил, или RV опфаќа, виси таписерии, hammocks, backdrops, нијанси, екрани, туш завеси, drapes, мраз ќебиња, велосипед рамка за перници и многу повеќе!.Голема да имаат на рака за поправка на tarps, банери, шатори, брод, автомобил, или RV опфаќа, виси таписерии, hammocks, backdrops, нијанси, екрани, туш завеси, drapes, мраз ќебиња, велосипед рамка за перници и многу повеќе!.Пластична кутија за складирање.Grommet алатка за полнење опфатени; Mandrel со не се лизга дизајн за безбедна зафат, дупка удар и ги поставува стандардите; Пластични складирање кутија.Ги поставува стандардите.Дупка удар.голф влошки, ремени, торби, багаж ознаки, подарок ознаки, куче јаки, копче fobs, паричници, футроли, лен салфетки, тивко книги.За мода облека и додатоци, овие grommets се одлични за подготвување и mending корсети, чизми, чевли, и drawstring дуксери, мотоцикл chaps, шорцеви, каубојска капа, јакни, ремени, платно tote перници и многу повеќе!.Најголемиот дел од пакување; 100 ја поставува на круг grommets со 1 отворот и 1 за миење.Направени од никел-обложено месинг базирани на алуминиумски лим.Направени од никел-обложено месинг базирани на алуминиумски metal Durable & sturdy Rust отпорни & времето-proof Suitable за затворен & отворено use No остри рабови & мазна површина.Исто така можете да ги користите за DIY изработка : додадете професионален допир на голф влошки, ремени, торби, багаж ознаки, подарок ознаки, куче јаки, копче fobs, паричници, футроли, лен салфетки, тивко книги, и што друго може да се сонува.Исто така можете да ги користите за DIY изработка : додадете професионален допир на голф влошки, ремени, торби, багаж ознаки, подарок ознаки, куче јаки, копче fobs, паричници, футроли, лен салфетки, тивко книги, и што друго може да се сонува.За мода облека и додатоци, овие grommets се одлични за подготвување и mending корсети, чизми, чевли, и drawstring дуксери, мотоцикл chaps, шорцеви, каубојска капа, јакни, ремени, платно tote перници и многу повеќе!.изработка и mending корсети, чизми, чевли, и drawstring дуксери, мотоцикл chaps, шорцеви, каубојска капа, јакни, ремени, платно tote кеси.Висат таписерии, hammocks, backdrops, нијанси, екрани, туш завеси, drapes, мраз ќебиња, велосипед рамка кеси.

Карактеристики на понудата

Слични понуди