.

.

CXJAY Накит Кутија,Висок Капацитет Мека СТП Кожа Декоративни Накит за Чување за Белегзии, Обетки, Прстени, Ѓердани, Брошеви (Боја : Б)

CXJAY Накит Кутија,Висок Капацитет Мека СТП Кожа Декоративни Накит за Чување за Белегзии, Обетки, Прстени, Ѓердани, Брошеви (Боја

DEN 1497.60

Количина на стоки
Достапно

Модата се менува, но добар стил е засекогаш.Оваа СТП Накит Складирање Кутија ви помага да бидете шик секој ден со тоа што вашиот богатства повеќе организирани од било кога.Големина на : 21.5*23.5*17.8 cm.Тежина : 1.2 кг .Мала тежина да се носат и симпатична доволно за да биде подарок.Материјал : Делукс синтетички кожа ентериер(не вистинска кожа, но премиум синтетички СТП кожа)+Мушка руно.Најжешките подарок за мајка и девојка, сопруга, ќерка, колега, пријател или било која друга специјалната жена во вашиот живот.Топ подарок за роденден, мајки ден или Божиќ.Го дава како подарок на жените ќе љубов, или да се добие за себе, за денес!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди