.

.

Новина Смешно Жаба Семејство Фигурини ~ Жаба Семејство Татко Шетач Жаба Бебе Жаба Tabletop Статуа Дома Декор

Новина Смешно Жаба Семејство Фигурини ~ Жаба Семејство Татко Шетач Жаба Бебе Жаба Tabletop Статуа Дома Декор

DEN 551.76

Количина на стоки
Достапно

Жаба семејство мерење : 9" x 5" x 5" инчи approxiately.Оваа сјајна поли-камен жаба фигурини карактеристики 2 жаби,Татко ми е туркање на шетач со бебето жаба претставува среќно семејство.Секој е рака-насликани со убаво детали.Голем плус за вашиот жаба колекција.Оваа жаба figurine статуа може да биде совршен дом украси за семејството.Вклучени 1 декоративни жаба статуа.usamjtable Новина Смешно Жаба Семејство Фигурини ~ Жаба Семејство Мама Шетач Жаба Бебе Жаба Tabletop Статуа Дома Декор.

Карактеристики на понудата

Слични понуди