.

.

Виножито Цвет Роза Перење Кошница Голема Крпа Организатор Торба Кошница Количка за Перење Забавува со Рачки

Виножито Цвет Роза Перење Кошница Голема Крпа Организатор Торба Кошница Количка за Перење Забавува со Рачки

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На перење кошница со димензии 15.9" L x 11,8" W x 19.3" H (40.5 cm x 30cm x 49cm ) има голем 60 L капацитет.САМОСТОЈНА ЕФЕКТ : Едноставно се водат на перење забавува надвор и да ја поправите на четирите агли на кошница со загради,тоа ќе застане и да се задржи во исправена позиција по сопствена.РАСКЛОПНА ДИЗАЈН : На количка за перење кошница може да биде укината за простор за заштеда на чување кога не е во употреба.Идеален за колеџ домови, campers, станови, апартмани, хотелот употреба, бебе градинки, нови простории и шопинг.ИЗДРЖЛИВИ се СПРАВУВА : На перење облека кошеви имаат силни и издржливи рачки за удобен носи со една или две раце за да лесно да транспорт содржината нагоре и надолу по скалите или на laundromat. 100% Водоотпорни Fabric Making на перење забавува лесно да се чисти со едноставно користење на влажна крпа и го избрише тоа.Отстранлив Поддршка : цевки во агол,таа ќе застане и да се задржи во исправена позиција по сопствена.Голем Capacity Dimensions : 15.9" L x 11,8" W x 19.3" H (40.5 cm x 30cm x 49cm )Тоа може да го чувате вашето семејство облека,крпи и деца' кукли,играчки.итн.Тоа ќе биде вашиот најдобар помошник кога ќе се организира соба.

Карактеристики на понудата

Слични понуди