.

.

Мачка Badass Kitty Задник Мачка Мама Тато Подарок PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети

Мачка Badass Kitty Задник Мачка Мама Тато Подарок PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

Земи оваа designgrip кој задник kitty badass мачка маче милениче сопственик љубовник дизајн како подарок идеја за една мачка мама тато - дизајн за девојчиња момчиња момци деца или мажи жени.Оваа симпатична кул смешно Мачка Газ зафат го прави голем Роденден на Божиќ подарок подарок за вашиот мама мама, татко, сопруга, сопруг, ќерка, син, брат, сестра, момче девојка.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Земи оваа designgrip кој задник kitty badass мачка маче милениче сопственик љубовник дизајн како подарок идеја за една мачка мама тато - дизајн за девојчиња момчиња момци деца или мажи жени.

Карактеристики на понудата

Слични понуди