.

.

Вистински + Претрупан Камера Стап Фондацијата (Сенка 00: Пинк Порцелан) & Spellbinder Шминка Поставување Спреј

Вистински + Претрупан Камера Стап Фондацијата (Сенка 00: Пинк Порцелан) & Spellbinder Шминка Поставување Спреј

DEN 192.00

Количина на стоки
Достапно

✔️ ОНА што се ВКЛУЧЕНИ Овој пакет ги вклучува нашите најдобри продажба на Камерата се Држиме Фондацијата (Сенка 00 : Пинк Порцелан) и нашиот Spellbinder Шминка Поставување на Спреј. ✔️ КАМЕРА СТАП : ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ ФОНДАЦИЈА - Инспирирана од експертизата на Холивуд шминка уметници, а крем и лесен-за-мешавина, целосна покриеност на фондацијата кои се топи на кожата за беспрекорна airbrushed резултати. ✔️ КАМЕРА СТАП : СИТЕ ТИПОВИ на КОЖА - Погоден за нормална, сува, мрсна и комбинација типови на кожа.Дерматолог за да се тестираат. ✔️ SPELLBINDER : PRO-ликовен УМЕТНИК ОДОБРЕНИ - Spellbinder Шминка Поставување Спреј е дизајниран со про-шминка уметници да се создаде невидлива матрица над вашиот фондацијата, highlighter, сенки, контура и concealer да се задржи од тоа да се премине, топење или исчезнува далеку.Идеален за секојдневна употреба. ✔️ SPELLBINDER : АНТИ-СТАРЕЕЊЕТО БОТАНИЧКИ МЕШАВИНА - Органски Сок од Ананас со Витамин Ц и навремено борба против антиоксиданси; Смирувачки, анти-стареењето придобивките од rosewater; ПЛУС осветлувајќи ефекти од Лубеница се извлече.Вклучува две Вистински + Претрупан Производи - (1) на Камерата се Држиме Фондацијата (Сенка 00 : Пинк Порцелан) - (1) Spellbinder Шминка Поставување на Спреј.

Карактеристики на понудата

Слични понуди