.

.

Познавачите Накит Почиста - Злато И Сребро Полирање Крпа - Полирање Комплет за Златен и Сребрен Накит

Познавачите Накит Почиста - Злато И Сребро Полирање Крпа - Полирање Комплет за Златен и Сребрен Накит

DEN 368.16

Количина на стоки
Достапно

Престанете да се Истакне во Текот Оцрни : Оцрни се акумулира од секојдневниот извори како кислород и други гасови, и може да се чувствуваат неизбежни.Сепак, вие не мора да се грижите за оцрни некогаш повторно.Нашиот накит полирање облека се лесни за употреба и работа на секој.Покаже Вашиот Накит Со Доверба : Никогаш не двоумете се да се покаже исклучите вашиот накит да некој повторно.Нашиот Златен и Сребрен накит почиста обезбедува вашиот накит секогаш комплименти вашата облека, никогаш не го одвлекува вниманието од тоа.Совршен лак за да го направи вашиот стил зашеметување.Заштеда на Време И Пари : Се професионално ниво накит чистење од удобноста на вашиот дом, за само дел од цената.Нашиот Накит Крпа две-пакет ви дава сè што треба да направите вашиот накит е оригинална сјај.Долгорочно Искра : Со ова две-пакет пакет, можете да остатокот лесно да се знае вашиот полирање платно е издржлив, па можете да блесне за долго време.Нашиот накит полирање облека се вклопуваат во чанти, салата торби, во автомобил, и се совршен прибор за Заслепуваат on-the-go.Еден Блесок Можете Да му Верувате : Купи со доверба на знаејќи дека Познавачите е најмногу формирана и доверливи накит почиста бренд во сад.Се приклучат на народот и да се добие професионално ниво накит чистење од удобноста на вашиот дом.Овие великодушно големина 11x14 облека се хемиски третирана за да се исчисти полски и анти дупка Во овој сет ќе добиете и двете, злато и сребро полирање крпа многу добро заоблени set - го Претвора вашиот златен и сребрен накит од досадна да го блескави. - Две-Чекор Хемиско Чистење Систем чисти и полирање до висок сјај. - Еден чекор, нежно тријте го накит со внатрешниот полесни крпа за да се отстрани нечистотијата и оцрни и да додадете на Анти-Оцрни shield. Чекор Два, употреба на надворешниот потемна платно за да ја удар и полски.

Карактеристики на понудата

Слични понуди