.

.

teytoy Стомак Време Перница со Чупка Мат & Teethers, Црн и Бел Висок Контраст Бебе Играчка со Огледало, Montessori Сензорни Индексирање Играчка за Младата Новородено Дете 0 6 12 Ме

teytoy Стомак Време Перница со Чупка Мат & Teethers, Црн и Бел Висок Контраст Бебе Играчка со Огледало, Montessori Сензорни Индексирање

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно

【Страшно Стомак Време Играчка за Бебе】Doubble страни стомак време перница со висок контраст на моделот.Бебињата сакаат загледан во сите нешта во висок контраст.Огледалото, teethers, црни и бели слики и различни текстури се атрактивни и поттикнување на новородените бебиња да САКАТЕ да го направите стомак време.Новороденче 0-6 месеци ќе биде опседнат со црно-бели страна и младата 6+ месеци во љубов со шарени дел.Јасно и Поканува слики зајакнување на видот кај новороденчињата. 【3 Во 1 Разноврсна Бебе Играчки】пакетот вклучува стомак перница играчка, бебето на стомак време мат, две бебе teether играчки.Откривањето перница играчка е многу мека.Години игра мат со чупка хартија внатре, бебе огледало стомак време играчка помага да се зајакне бебето нога рака мускулите да се подготват да ползи, спречување на рамна глава.Ова бебе teething играчка исто така може да помогне во развојот на мозокот и подобрување на рака-око координација.Montessori играчки за бебиња 0-6 месеци совршен за стомак време и независни врска. 【Монтажни Бебе Чупка Играчка】Нема потреба за купување на младата бебето на стомак време активност мат и бебето teething играчка одделно.Симпатична модели на чупка мат направи бучава, која бебе е љубител на.Штракаат, чупка хартија внатре играчка стимулира дете е љубопитност.Новородените деца се откријат и да се мали игра активност огледало играчка прави стомак време повеќе интересно.Не само што тоа го правеше со помош на стомак време, бебе ужива држи сега и играње со панделки и teethers додека е на грбот, како и. 【Совршен Подарок & Преносни】Бебе играчки за 0 3 6 12 месец момчиња и девојки.Се вклопува во торба, лесен за носење, доаѓа во рака за автомобил вози и други сали.Можете да се врзуваат за креветчето, шетач, висок стол употреба.Совршен во автомобил или за стомак време.Во прилог играчка има услови за тоа да се врзуваат за нешто (столче, страна од креветчето).Бебе сензорни играчка за туш подароци, новородените деца " роденден или Божиќ подарок.Бебе оптоварување перница играчка може да површина избрише. 【Задоволството на клиентите е Врвен Приоритет】Било каков проблем ќе се судрите или било кој предлог ќе го добиете, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници.Можете да добие целосна наплата ако не сте задоволни со висок контраст играчка.(ИМАЈТЕ на ум : Постои заштитен филм на бебето огледало играчка, ве молиме да го отстраните пред да го користите за да се направи рефлексија појасни.).Стомакот време перница, во прилог 2 BPA-free бебе teether играчки, стомакот мат со бебе огледало играчка на тоа.Охрабрува бебето бруто-моторните вештини, како бебе го турка нагоре за стомак време.Бебе сензорни играчки со различни текстури се стимулира.За бебето да истражуваат и Montessori развој.

Карактеристики на понудата

Слични понуди