.

.

NARS Прецизност Усна Лагер, Sainte Maxime, 0.04 Унца

NARS Прецизност Усна Лагер, Sainte Maxime, 0.04 Унца

DEN 576.00

Количина на стоки
Достапно

Прецизноста усна лагер нуди ласерски-фокус прецизност остро се дефинира со комфор.Високо пигментирани мат боја глајд модели на непречено да се создаде форма, дефиниција и разни усна ефекти.Дрвени sharpenable молив овозможува чистење на апликацијата.Прецизноста Усна Лагер нуди ласерски-фокус прецизност остро се дефинира со комфор.Високо пигментирани мат боја глајд модели на непречено да се создаде форма, дефиниција и разни усна ефекти.Дрвени sharpenable молив овозможува чистење на апликацијата.

Карактеристики на понудата

Слични понуди