.

.

4Sheets Цвет Нокти Налепници + 5Pcs Шминка Четки Set + 5900Pcs Кристал AB Помине Rhinestones Сет

4Sheets Цвет Нокти Налепници + 5Pcs Шминка Четки Set + 5900Pcs Кристал AB Помине Rhinestones Сет

DEN 576.00

Количина на стоки
Достапно

❄️ Она што Ќе Добиете : 4 Sheets Цвет Нокти Налепници + 5 Pcs Шминка Четки Set+ 4 кутија flatback rhinestones + 1 PC пинцети + 1 PC кристал пенкало.За мајка, сестра, другарка, девојка, сопруга, најдобри Божиќ подарок. 4 Sheets Цвет Нокти Налепници + 5 Pcs Шминка Четки Set + 5900 Pcs Кристал AB Помине Rhinestones Сет.

Карактеристики на понудата

Слични понуди