.

.

INTERESTPRINT Лаптоп Ракав Случај Виножито Врнежлив Neoprene Заштитна Торба 11 Инчен Само 11,6 Инчен

INTERESTPRINT Лаптоп Ракав Случај Виножито Врнежлив Neoprene Заштитна Торба 11 Инчен Само 11,6 Инчен

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

Направени на светлината-тежина и отпорен на вода neoprene. 5 Големини : 11" 11.6", 13" 13.3", 14" 14.1",15.4" 15.6", 17" 17.3".Близнак-страна за печатење, користејќи напредна технологија на печатење, живописни бои.Двојно патент, дебели соочи работ, обезбедува крајната ниво на заштита за лаптоп.Сликата на задната страна е иста како и на предната страна.INTERESTPRINT Neoprene Ракав Торба за 11" -17" Лаптоп ГОЛЕМИНА : 11" САМО 11,6" : 12.91"(W) x 9.41"(H) x 0.79"(D) 13" 13.3" : 13.11"(W) x 9.53"(H) x 0.79"(Д) 14" 14.1" : 14.06"(W) x 9.76"(H) x 0.79"(D) 15.4" 15.6" : 15.75"(W) x 11.22"(H) х 1.18"(D) 17" 17.3" : 16.9"(W) x 12.4"(H) x 1.2"(Д) КАРАКТЕРИСТИКИ : Двоен патент, дебели соочи работ, обезбедува крајната ниво на заштита за лаптоп Твин-страна за печатење, користејќи напредна технологија на печатење, живописни бои Повод : ракавот торба обезбедува крајната ниво на заштита за лаптоп.Тоа е исто така добар избор за подарок за вашето семејство, драги пријатели и workmates.

Карактеристики на понудата

Слични понуди