.

.

Pokabeefy St Patricks Ден Табела Тркач,Shamrock Табела Тркач,Ирски Табела Тркач,Табела Тркачи 70 Инчи Долг

Pokabeefy St Patricks Ден Табела Тркач,Shamrock Табела Тркач,Ирски Табела Тркач,Табела Тркачи 70 Инчи Долг

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

【ЗА ВАШАТА МАСА】- Ова st patricks табела тркач measures13" x 70" во големина, соодветни за маса која може да седиште 4-6 луѓе. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】 - Висок квалитет полиестер ткаени fabrictable тркач со рака-пораби рабови.Направени со супериорен одделение памук и Лен.Тоа не се носат или солза лесно,мека и издржливи, заштита на вашата маса е површината од жешки тави, гребнатини, и spills,Сите свети.патрик табела тркач се стокмено и се погледне деликатна, и ќе го сакам!. 【ЕДИНСТВЕН ОРИГИНАЛЕН ДИЗАЈН】Оваа свети патрик ден табела тркач користи детелина, џуџе и други класични елементи со класичен решетки дизајн.Светли бои и уникатни моделот печатење ви обезбеди со креативни и уникатни дома декорација идеи. 【Перење Барања】 - Ние ви препорачуваме да се мијат со себе наместо на машина,доколку користите машина,измијте со ладна вода, на нежен циклус и собори сува ниска.Не кајгана нив или да ги извршувате преку жешка фен. 【НАШИТЕ ПРИЈАТЕЛСКИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ】 : Обезбедување на 100% задоволително искуство е наш врвен приоритет за клиентите.Ако производ не ги исполни вашите очекувања, ве молиме слободно да ни испратите порака преку "Контактирајте со Продавачот". 【НАШИТЕ ПРИЈАТЕЛСКИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ】 : Обезбедување на 100% задоволително искуство е наш врвен приоритет за клиентите.Ако производ не ги исполни вашите очекувања, ве молиме слободно да ни испратите порака преку "Контактирајте со Продавачот".

Карактеристики на понудата

Слични понуди