.

.

AFXOBO Bluetooth Следење Уред Локатор Мини GPS Преносни Интелигентни Анти-Изгубени Аларм Уред за Luggages Миленици Деца

AFXOBO Bluetooth Следење Уред Локатор Мини GPS Преносни Интелигентни Анти-Изгубени Аларм Уред за Luggages Миленици Деца

DEN 519.12

Количина на стоки
Достапно

Два Начина : Можете да се поврзете со Bluetooth функцијата на вашиот телефон.Кога Bluetooth опсег е надмината, мобилен телефон и анти-загуба уред ќе истовремено аларм.Компатибилност : Можете да ја проверите на сајтот локација кога ќе го исклучите анти-загуба уред на вашиот телефон; поддршка на i OS систем и Android 4.3 или понова (бара Bluetooth 4.0).Висок Квалитет : Bluetooth 4.0 технологија, ниска потрошувачка на енергија, копчето батеријата време на мирување за повеќе од 10 месеци, лесно може да го замени.Широко се Користи : Погоден за домашни миленици / багаж / паричници / деца, итн., Спречување на загубата и заштита.Услугата растојание е околу 5-15 метри.Совет : Ако имате било какви прашања, сервисот ќе ви одговори во рок од 24 часа.Bluetooth Следење Уред Локатор!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди