.

.

BIBNice Деца Момче Облека Деца Лето Памучна Облека Кошула Краток Сетови 2-7T

BIBNice Деца Момче Облека Деца Лето Памучна Облека Кошула Краток Сетови 2-7T

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Машина За Миење. 95% Памук, 5% Полиестер.Ајкула, крокодил, диносаурусите, слон или други животни и авион, брод или транспорт дизајни, Сите симпатична модели на момчиња се поставува совршен за мали момчиња.Мека памучна ткаенина го задржува влага далеку, удобно и дише, чување дете кул; соодветна дебелина обезбеди тоа не е премногу топло, идеален за лето.Кошула и панталони поставува е мала тежина и еластичен, би Можело да биде, како Летото Pjs или Облека.Момчето облека е наменета за 18 месеци-7 години мали деца , препорачуваме проверка на ГОЛЕМИНАТА на ТАБЕЛАТА пред да купите.BIBNice деца момче облека Вклучува : 1 краток ракав кошула 1 еластична корселе кратко Одговара за возраст од 2– 7 години години момчиња Карактеристики Еластична корселе дизајн шорцеви се прилагоди за да одговара на вашето бебе е половината, лесно да ги тргнеме.Tagless Етикетата за да помогне да се заштитат детето е деликатна кожа.Момчињата краток поставува може да се двете Рака мие или Машина перат.

Карактеристики на понудата

Слични понуди