.

.

ROMGame 32-Битна Рачни Конзола За Видео Игри Кертриџ Картичка Кирби Серија Еу Верзија Царство Срца

ROMGame 32-Битна Рачни Конзола За Видео Игри Кертриџ Картичка Кирби Серија Еу Верзија Царство Срца

DEN 2174.40

Количина на стоки
Достапно

1. Високо квалитетен материјал, безбедно и издржливи. 2. Сите предмети биле тестирани. 3. Игра касети само како што гледате на сликата. "Ако се игра љубовник, тогаш вие не сакате да го пропуштите игра кертриџ картичка.Ние продажбата на многу игри : Sega Mega Drive и Битие, 16 Bit Сега Игра Кертриџ, 60 Pin ВАЛУТНА Игра Кертриџ, 46 Pin Мулти Игра Кертриџ, 46 Pin Ретки Игра Кертриџ, 72 Pin НСВ Игра Кертриџ, 64-Битна N64 Игра Кертриџ, 16 Bit 46 Pin Супер Игра Картичка.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас! ".

Карактеристики на понудата

Слични понуди