.

.

Cerlaza Привремени Тетоважи за Жените, 12 Листови Лажни Тетоважи 3D Цвет и Пеперутки Тетоважи Привремен Реални, Лажни Цвет Ракав Тетоважи за Жени и Gilrs

Cerlaza Привремени Тетоважи за Жените, 12 Листови Лажни Тетоважи 3D Цвет и Пеперутки Тетоважи Привремен Реални, Лажни Цвет Ракав

DEN 143.76

Количина на стоки
Достапно

【Пакет Вклучувајќи】 12 листови привремени тетоважи налепници за жени, со 10 Листови Largs црна цветаат роуз, големината е 4.48*8.27 инчи.(11.4*21cm) 2 листови големина : 3.54*7.48 инчи (9*19cm) со Пеперутки и малку модели. 【Сопствен Стил】 - Цветаат зголеми цвет тетоважа налепници и лажни тетоважи за жените, тренд 3 D црна цвет роза, пеперутка секси возрасни привремени тетоважи за жени и девојки.Можете да комбинација ги заедно за да ја покаже својата личност. 【Изгледа Реален】 ефектот на цвеќиња тетоважа е блиску до вистинска тетоважа.Можете да лесно да се добие тетоважи без никаква болка пред да се размислува за добивање на вистинска еден. 【Безбедна и Здрава】 Овие се зголеми тетоважа привремено се нетоксични, не-алергиски и лесно да се отстрани, забава за сите возрасти, вклучувајќи деца и возрасни, и може да се носи насекаде на вашето тело. 【Лесен за Употреба】 Процес трае само неколку минути за да се комплетира.Отстрани јасно лист, Место тетоважа на чиста сува кожа и влажни за 20-30 второ, да ги Отстраните хартија, нека тетоважа сува.Да се отстрани, dab памук топката со бебешко масло и нежно тријте.Користете Cerlaza привремени тетоважи за вашето тело шминка.Можете да ги користите за ноќта на Вештерките костим, Партија, Божиќ, Carnivals, Музички Фестивал.Тоа ќе направат да се издвоите од народот. 【Пакет】12 листови на еден пакет. 【Големина】 10 листови големина : 4.48*8.27 инчи.(11.4*21cm) 2 листови големина : 3.54*7.48 инчи (9*19cm) 【тоа Како да го КОРИСТИТЕ】 1. Чиста и сува кожа целосно. 2. Отсечени тетоважа на избор и да ги отстрани транспарентна лист, место на тетоважа со лицето надолу на кожата и се покрива со влажен сунѓер за 20-30 секунди 3. Нежно отстранување на подлога од хартија,нека се исуши.Сега имате убава привремени тетоважи! 【Како да се отстрани】Dab памук топката со бебешко масло или алкохол и нежно тријте. 【Внимание】 не се однесуваат на чувствителна кожа или во близина на очите.Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви прашања.Ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања и да го реши вашиот проблем! 【Можете Да Кликнете Нашата Продавница Име на за да Погледнете Повеќе Мода и Најновите Привремена Тетоважа Дизајни】.

Карактеристики на понудата

Слични понуди