.

.

Совршено Preemie NIC-Слатка Tee Bodysuit - NICU Пријателски - Teeny (2-4lbs)

Совршено Preemie NIC-Слатка Tee Bodysuit - NICU Пријателски - Teeny (2-4lbs)

DEN 574.80

Количина на стоки
Достапно

Направен во САД.Drawstring затворање.Машина За Миење.Teeny се вклопува 2-4 фунти.Велкро затворање во предниот и во рамената.Прилагодливи страна врски.Одлична NICU пристап за било која потреба.Matchin капа вклучени.На Совршено Preemie Слатко-tee е да одам да се омилени на двата родители и сестри за многу години.Ние сега нудиме овој стил во отворена рамо верзија која обезбедува родители дури и поедноставен начин да се облекуваат околу preemie е медицински потреби.Велкро затворање на предната страна овозможува лесно облекување и брз пристап за медицински сестри.На страна врски даде малку еден малку расте соба, и совршено се вклопуваат.

Карактеристики на понудата

Слични понуди