.

.

CSDM.AI Алатка Торба Ранец, Тешки Алатка Организатор, Платно Мулти-Оддел Електричар Мајсторот Алатка Ранец Двојно Ткаенина Складирање Алатка Торба со Прилагодливи Ра

CSDM.AI Алатка Торба Ранец, Тешки Алатка Организатор, Платно Мулти-Оддел Електричар Мајсторот Алатка Ранец Двојно Ткаенина Складирање

DEN 547.20

Количина на стоки
Достапно

★ КАРАКТЕРИСТИКИ : електричар е ранец има долга двојно патент, кој е лесен и брз за да се префрлите.Во главната преграда со полн отвор, алатки се јасни во поглед и брз пристап.На фиксни стапки на дното на ранец задржи ранец исправено во која било средина, намалување на триење предизвикани од ранец и на земјата, и да се зголеми неговата служба за живот. ★ ПРОСТОР КАПАЦИТЕТ : Нашата алатка ранец големина е 41(H) x 35(L) x19(W) CM.мулти-функција џебови чувајте ги вашите алатки организирани.Различни големина џебови се погодни за различни алатки.Алатка за складирање кеси, ние сме професионални. ★ СУПЕР ИЗДРЖЛИВ : алатката торба е направен од 1800 DPVC полиестер ткаенини.Тешки-должност ранец материјал е солза-отпорен и издржлив, обезбедување 360-степен на заштита за вашиот алатки. ★ УДОБНО : На рамо, рака на ова дело ранец донесува едно парче рамо, рака дека не е лесно да се скрши.На рамо, рака и грбот на ранец се поместена за да ви даде најмногу удобно носејќи искуство по работа. ★ УПОТРЕБА : Идеален за electricians, столари, занаетчии, работилници,HVAC техничари, механика, plumbers, base работници, gardeners, заварување и занаети, итн.Ако имате tools да се носат, оваа алатка ранец е добра за вас. Алатката ранец има добра отпорност на абење, мечки кинење и водоотпорен да се заштити внатрешноста алатка, така што можат да го издржат најмногу ригорозни услови за работа и имаат долг животен век. Оваа алатка торба вклучува многу внатрешните и надворешните џебови на различни големини , се вклопува чекан јамка, шрафцигер циклуси, клешти, клуч итн.Организирање на вашите tools е веќе проблем. На прилагодливи рамо, рака може да се вклопат на вашите барања да се зацврсти.Во споредба со еден рамо, двојно рамо може да носи тежината разумно, мечка расфрлани сила, мечка силен капацитет и удобно користење. Отворениот тип алатка торба е лесно видливоста на содржината и да потрае somethings.Подобрување на вашата работна ефикасност.Алатката торбичка е корисна за работа на висина од чекори или скала.Спецификација:Материјал : торба е направен од солза-отпорни 1800 D оксфорд за дополнителна сила и е добро за долго време се користи,се крои затвори и силна отпорност на абење.Големина : 35*41*19cm Net тежина : 1 кг,носивоста и до 10 kg Package : 1*алатка торба(не содржи никакви алатки)Забелешка : Тоа е подобро да не се користи за перење производи кои содржат белење или флуоресценција.Ако тоа не е тврдоглави дамки како дамки од масло, ве молиме да се намали износот на перење производи колку што е можно. Оксфорд ткаенина кеса треба да се натопени во ладна вода и не треба да се изложуваат на сонце.По чистење, тоа е подобро да се заврши со голема количина на тоалетна хартија која може ефикасно да се избегне боја премин.

Карактеристики на понудата

Слични понуди