.

.

wangch Класична Црна Ковано Железо Виси Светлина Креативен Дизајн за Мали Црно Здолниште Форма Лустерот Нордиските Индустриски Стил Pendant Светилка, Бар, Кафуле,Декора?

wangch Класична Црна Ковано Железо Виси Светлина Креативен Дизајн за Мали Црно Здолниште Форма Лустерот Нордиските Индустриски Стил

DEN 2181.60

Количина на стоки
Достапно

★Висока-квалитет Ковано Железо Лустерот : На абажур е направен од високо-квалитет ковано железо, со долг животен век, висока температура, еколошки, униформа боја површина, деликатна и издржливи. ★Креативна Стил : Нордиските индустриски стил абажур, структурата е едноставна и јасна, и целокупната боја е хармоничен.Погодна за различни површини.Ова е практична и исклучителен уметнички стил на дизајн. ★Извор на светлина Тип : едноставен и лесен сијалица замена, E27 Меѓународни општи сијалица, лесно да го инсталирате, прилагодлив жица суспензија, униформа светлина, вниманието и мека осветлување. ★Обезбедување на квалитет : Ова Pendant Светилка Направени од Високо-Квалитет на Метални Материјали, било да се Строги Процеси се Обезбеди Квалитетот на Производот во Вашата Рака. ★Квалитетна Услуга : се надеваме дека ќе се апсолутно задоволни со нашата светилки и услуги.Се разбира, ако имате било какви прашања, можете да контактирате со нас преку е-маил.Ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа, додека не сте задоволни.Specification Type : Chandelier Colour : Black Material : Iron Size : големината е прикажано во picture Hanging жица должина : 39.4 инчи/100 см (должина може да се прилагоди)Напон : 110 V~240 VBulb база : E27 (без сијалица)Сијалица тип : LED/енергија-заштеда светилка/блескаво светилка (без сијалица)дадената област : 3-12 плоштадот meters Style : Нордиските индустриски style Applicable места : дневна соба, трпезарија, спална соба, балкон, канцеларија, вила, бар, кафуле, клуб, итн.Пакет includes1* Лустерот (без сијалица) Tips If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail систем.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви обезбеди со задоволително решение.

Карактеристики на понудата

Слични понуди