.

.

Проф. Д-Р Камен Ранец Печатење Аниме Рамо Слика Светлина Стил Торба Женски

Проф. Д-Р Камен Ранец Печатење Аниме Рамо Слика Светлина Стил Торба Женски

DEN 719.28

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал Опис : Обична Ткаат Оксфорд Ткаенина (Полиестер).Производ Перформанси : Дизајн На Големи Главниот Џеб Можат да се Сместат Повеќе Предмети, На Рака Може да Се Прилагоди Слободно, И Пред 3d Печатење Шема Прави Ранец, Модерен И Кул,На Ранец Не Е Водоотпорен.Применливи Сцена : Може Да Се Користи Во Училиштата, Плажи, Шопинг Паркови, Отворено Спорт, Итн.Женски.Големина Опис : 16.5*12.5*5.5 Инчи.Инструкции За Перење : Рака Измијте Се Препорачува.Овој Ранец Е Стилски Здрав.На Проширува Рамо, Рака Дизајн Може Да Се Ублажат Назад Притисок И Заштита На Рамената.Голем Капацитет Дизајн Можат Да Се Сместат На 15-Инчни Лаптопи И Падовите, Како И Дневни Потреби.Тоа Може Да Ви Помогне Да Ги Зачувате Работите Во Склопот На Работа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди