.

.

SASTYBALE Круг Tablecloth Карирани Стил Полиестер Маса Крпа Прашина-Доказ Навремено Отпорни Тешка Тежина Табела Покритие за Кујна Dinning Tabletop Декорација (Круг,70 (4-6 Седишта), Цр

SASTYBALE Круг Tablecloth Карирани Стил Полиестер Маса Крпа Прашина-Доказ Навремено Отпорни Тешка Тежина Табела Покритие за Кујна

DEN 575.76

Количина на стоки
Достапно

Полиестер.Премиум Квалитет Tablecloth : Нашата партија tablecloth е боење со нова технологија и високо-квалитетни бои, добра одредување ефект, не е лесно да исчезнат, навремено отпорни, цврсти и издржливи.Разноврсна Табела Заштитник : Нашата атрактивна боја решетки шема tablecloths се создаде совршен изглед за различни среќен прилики погодна за вашиот diningroom маса, кујна маса, Кафулиња, diners, угостителство, свадби, за свиткување или отворено патио маса.Елегантен Дизајн : Нашата полиестер маса крпа, е инспириран од чувство на природен дом-Бавно вечери потрошени на отворено, топло ветре на воздухот.Креирање на едноставен и релаксирачки амбиент на масата со нашите елегантен дизајн tablecloth и да се соберат круг да го споделат некој оброк во друштво на најблиски дома тоа е топла и слатка.Лесно да се Грижи : Овие предиво обоена tablecloths се Spillproof Прашина-Доказ и навремено слободни.лесно чистење.Машина за миење со ладна вода и ја собори сува.рака мие најдобри, Фен за сушење или се постават рамен да се исуши.Бараат малку или без пеглање.Не Кајгана. [Круг, 70" (4-6 Седишта)] : Ова tablecloth мерки дијаметар 70 (178 x 178cm), големина на отстапување е помеѓу 1 до 2 инчи, погоден плоштад или тркалезни маси и најдоброто за на маса седење 4-6 столици.SASTYBALE нуди високо квалитетни материјали tablecloths со избор на боја и дизајн,ние секогаш сме го посветиле на создавање на посебен стил на нашите производи, моделот табела ги опфаќа е инспирира со чувство на природни дома, нашите елегантен дизајн создаде едноставен и релаксирачки амбиент на маса кога се соберат круг за да споделите некој оброк со компанијата на семејствата атмосферата топла и слатка.Оваа мека и издржливи tablecloths е направен од премиум полиестер материјал со истури-доказ третман,било течност како што се вода,вино и сочни е лесно да се избришат, затоа што ви помогне да се намали чистење пати.Нашиот врвен квалитет, исто така, боење со нова технологија и високо-квалитетни бои, добра одредување ефект, не е лесно да исчезнат, навремено отпорни,цврсти и издржливи.Ние нудиме некои шарени plaid шема tablecloths.Изгледа одлично на сите годишни времиња и ќе одговара на некои празник, како што се Божик,Велигден денот на благодарноста и така натаму,дури и само споделување на вечера со вашето семејство во секојдневниот живот,додадете гроздобер и ретро атмосфера на твојот дом.Ние нудиме некои шарени plaid шема tablecloths.Изгледа одлично на сите годишни времиња и ќе одговара на некои празник, како што се Божик,Велигден денот на благодарноста и така натаму,дури и само споделување на вечера со вашето семејство во секојдневниот живот,додадете гроздобер и ретро атмосфера на твојот дом.Ние нудиме некои шарени стил на жакард tablecloths.Изгледа одлично на сите годишни времиња и ќе одговара на некои празник, како што се Божик,Велигден денот на благодарноста и така натаму,дури и само споделување на вечера со вашето семејство во секојдневниот живот,додадете гроздобер и ретро атмосфера на твојот дом.

Карактеристики на понудата

Слични понуди