.

.

Марка Ликовна Уметност, 'француски Цвет Табелата' Платно Уметност од Диви Apple Портфолио 35x47

Марка Ликовна Уметност, 'француски Цвет Табелата' Платно Уметност од Диви Apple Портфолио 35x47

DEN 693.60

Количина на стоки
Достапно

Артист : Диви Apple Портфолио.Предмет : Флорални.Стил : Модерна & Современата.Опис : илустрација на растенија на едноставна позадина.Направени во САД - SIZE - 35x47. Диви Apple Портфолио Фотографија сведочи за заеднички напори на нашите талентирани и креативни дизајнери и уметнички директори.Користење пронајдени објекти, документи, фотографии и гроздобер уметност, работа на нашиот студио адреси струја дизајн трендови.Нашите дизајнери се Лори, Chester, Gretchen Сива Buchanan, Moira Hershey, Мајк Schick, Сју Schlabach, Лаура Маршал, Сара Адамс и Марија Урбани.

Карактеристики на понудата

Слични понуди