.

.

Конектори USB 2.0 9pin Терминал 2.54 да RJ45 Женски Ethernet LAN Мрежа Продолжување Кабел usb Кабелот со Панел Планината Дупки за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп 30CM - (Должина на Кабел:

Конектори USB 2.0 9pin Терминал 2.54 да RJ45 Женски Ethernet LAN Мрежа Продолжување Кабел usb Кабелот со Панел Планината Дупки за

DEN 499.20

Количина на стоки
Достапно

Кабел должина : 30cm.Тип : Кабел Адаптер.Пакет : Yes.Производи статус : АКЦИИ.USB 2.0 9pin терминал 2.54 да RJ45 Женски Ethernet Lan Мрежа Продолжување Кабел usb Кабелот со Панел Планината Дупки за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп 30 CMItem специфики : Тип : Кабел Adapter Package : Yes Products статус : АКЦИИ.

Карактеристики на понудата

Слични понуди