.

.

MayMoi Искрен Совет за Безбедност на Децата Ножици со Carabiner (1 Пакет, 6 Инчен, Жолт)

MayMoi Искрен Совет за Безбедност на Децата Ножици со Carabiner (1 Пакет, 6 Инчен, Жолт)

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Екстра силен и издржлив нерѓосувачки челик безбедност искрен совет ножеви со заштитна маска.Стручна Школа Ножици Идеален за деца на возраст од 4 и повеќе, со возрасни надзор.Практичен Дизајн со carabiner, може да бидат обесени на ранец, торба.Одлично за училиштето, училницата, хартија за сечење на проектот, DIY уметност и занает.

Карактеристики на понудата

Слични понуди