.

.

liulishop Тоалетни Четки Керамички Тоалет Четка со Долга Рачка Носителот Тоалет Четка со База Тоалет Четка Домаќинство Тоалет Тоалет Четка за Чистење со Четка Постави?

liulishop Тоалетни Четки Керамички Тоалет Четка со Долга Рачка Носителот Тоалет Четка со База Тоалет Четка Домаќинство Тоалет Тоалет

DEN 540.00

Количина на стоки
Достапно

Компактна големина тоалет четка што ќе се вклопи и во тесен простор од тоалет или бања потоне. 1. Керамички тоалет четка : користење на Галакси мат серија, едноставен дизајн, рачно изработени керамика, нежен допир. 2. Тоалет четка има добра текстура, лесен за чистење, отпорност на корозија, стареењето отпор, mildew отпор, и загадувањето отпор. 3. Монтажни четка главата, средна цврстина ПВЦ, лесен за чистење, криви четка главата е повеќе погоден за тоалет, лесен за употреба. 4. Основата е integrally формирана, рачно изработени, тркалезни и мазни, на дното е стабилна, и надворешниот прстен е страна-полиран за повеќе стабилен пласман.Декоративни тоалет четка и носителот со што изгледа добро, седи на вашиот тоалет сад; тоа е голем плус за вашата бања прибор и уверува можете да го најдете кога ќе треба.Име : Керамички тоалет brush Material : керамички (четка рачка е ABS пластика позлата)Спецификации : база е 4.2 инчи * 4.2 инчи * 6.2 инчи, и четка рачка е 10 инчи.Брзо : 1. Ве молиме проверете ги бојата и големината пред да го купат.2. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлики, ве молам прости ми.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, грешка е 1-3 cm, ве молиме да го дозволи тоа, ви благодариме.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.6. Добредојдени да ги споделат и повратни информации за да ви обезбедиме подобри производи и услуги.

Карактеристики на понудата

Слични понуди