.

.

SECJSKJ Надгради Преносни Андроид 7.1 Full HD 1080P 3D домашно Кино Проектор,1920x1080p WiFi LED Видео Игра Proyector Beamer домашно Кино Проектор (Боја : T12, Големина : Големи)

SECJSKJ Надгради Преносни Андроид 7.1 Full HD 1080P 3D домашно Кино Проектор,1920x1080p WiFi LED Видео Игра Proyector Beamer домашно

DEN 1447.20

Количина на стоки
Достапно

T12/D29 1080 P 3 D Проектор●1920*1080dpi мајчин резолуција, max поддршка 4 K;●Smart Android OS 7.1, 2 GB DDR3 RAM меморија+16 GB ROM-от, можете да инсталирате повеќе Апликации, како сакате;●Поддршка на активните shutter 3 D;Реални 3 D.под HDMI-ВО не игра 3 D●Безжична се поврзете со dual-band Wi-Fi (2.4 G/5 G) и директни "жешко" место●Поддршка за Безжичен Прикажување на Екранот,Bluetooth HIFI Звучник●Вграден 8000 m Ah батерија,1.5-Час на животниот Век на Батеријата за Кога Гледа,●Поддршка auto(Само вертикална) и ± 40° вертикална ●Поддршка на Електронски Екранот да Зумирате, и Автоматски Фокус.●Богата врска интерфејс, компатибилен со различни devices Vivicine T12/D29 3 D Паметен Projector Display технологија : ●Модел : T12(Фабрика Модел D29)●Проекција Технологија : DLP(0.23"DMD)●Brightness : 600 ANSI lumens●Мајчин Резолуција : 1920*1080dpi●Поддржани Резолуција : ДО 4 K●Screen Скала : 4 : 3/16 : 9●Проекција Сооднос : 1.2 : 1 (38 инчен@1m)●Проекција Големина на Екран : 40~200inches●Проекција Далечина (м) : 1 ~ 6m●за Корекција на Грешките : Auto(Само вертикална) и ± ●40° вертикална & хоризонтална Електронски Клуч Correction Focus Авто Фокус●3 D : Поддршка активни shutter 3 D●не го поддржуваат AC3 OS Параметри : ●Android верзија : Андроид 7.1●RAM меморија : 2 GB DDR3●ROM : 16 GB●ПРОЦЕСОРОТ : RK3368, 8-core 64-битна Cortex-A53●графичкиот процесор : Power VR G6110 графичкиот процесор●WIFI : 2.4 G/5 G Wifi●Bluetooth : BT 4.0 Други Prameters : ●Батерија : Вграден-во 8000m Ah батеријата●Слушалката : 3 W*2●Напон : 15 V/3А●Производ Димензии : 93 X93 X161mm●Производот Тежина : 0.85 кг●Интерфејс : Интерфејс : 1*HDMI, 2*USB,1* Аудио излез,1*DC ВО(15 V/3А)Мајчин 1920x1080pixels резолуција,max поддршка 4 KEnjoy јасни детали, живописни иточно на живот на бои кога се гледа спорт, игри, и стриминг содржина.Вграден android паметни 7.1 OSVery лесно за работа,можете да преземете апликации од googleplay продавницата,гледање онлајн филмови,игра онлајн ga.Вграден bluetooth 4.0, и 2*3 W јазик;T12 не е само проектор, но, исто така, вашата Bluetooth звучник.Проекција големина Max 300inches Гигант screenenjoy луксузен дом кино.Поддршка Авто-Фокус,поддршка за Зумирање;Лесно да се добие најочигледен слики.,поддршка за зумирање од страна на далечинскиот управувач.Поврзете ја конзолата;Тоа може да се поврзе Xbox,PS3,PS4 и сл.Игра уреди,уживаат во игри време со пријателите!.Спектар на Апликации;Добар избор за статистика презентација,видео игри, домашни филмови и кампување/traverling надвор.

Карактеристики на понудата

Слични понуди