.

.

BAIFFEI Ѕид Монтирани поштенско Сандаче Вертикална Заклучување Капка поштенско Сандаче Пред Тремот Станбени Отворено за Поштенски Услуги Градина Стан (Боја : Црна Ко?

BAIFFEI Ѕид Монтирани поштенско Сандаче Вертикална Заклучување Капка поштенско Сандаче Пред Тремот Станбени Отворено за Поштенски

DEN 2275.44

Количина на стоки
Достапно

Ова сандаче е дизајниран со мазни линии и завршил во класична црна, кои ќе ги красат изглед на вашиот дом, додека обезбедување на неговата оригинална намена.Компактен и лесен простор за заштеда на дизајн, затоа што е предвидено заптивка може да ги заштити ѕид и да се компензира за нерамна области, тоа е лесно да се инсталира.Кутии е добра големина и уредни, соодветна за букви и мали парцели.Писмо кутија е одлична за канцеларија или дома.Кој е во состојба да се одржи дена вредност на пошта во исто време.Лесно да се прифати Писма, Сметки, Весници и Списанија, но раката не може да се постигне во.Без грижи кога го користите овој поштенско сандаче на дом или канцеларија, бидејќи можете да ја заклучите оваа станбени поштенско сандаче за безбедност против кражба.Лесно може да се прифати списанија и поместена пликови.Може да се заклучи.Тоа има цврсти и трајни заклучување за да се осигура безбедноста на вашата е-пошта.На поштенско сандаче доаѓа со завртки, проширување завртки и гума дихтунзи.Го бара само една едноставна дупчење и завртка инсталација да се откажам ова поле во близина на вашата влезна врата или тремот, подготвени да примате дојдовен e-mail.Ѕидот Монтирани поштенско Сандаче Вертикална Заклучување Капка поштенско Сандаче Пред Тремот Станбени Отворено За Поштенски Услуги Градина Apartment Post кутии е добра големина и уредни, соодветна за букви и мали парцели.Писмо кутија е одлична за канцеларија или дома.Кој е во состојба да се одржи дена вредност на пошта во исто време.Лесно да се прифати Писма, Сметки, Весници и Списанија, но раката не може да се постигне во.Без грижи кога го користите овој поштенско сандаче на дом или канцеларија, бидејќи можете да ја заклучите оваа станбени поштенско сандаче за безбедност против кражба.Гаранција за квалитет-обезбедување на најдобар квалитет на производи и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме секогаш во вашата услуга.

Карактеристики на понудата

Слични понуди