.

.

24Pcs Цвет Везови Лента француска Чипка Намали Булчински Свадба Плетење Шиење DIY Шиење Скратува Свадба Декорација

24Pcs Цвет Везови Лента француска Чипка Намали Булчински Свадба Плетење Шиење DIY Шиење Скратува Свадба Декорација

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

{Уникатен Дизајн}Овие чипка пеперутка скриј се во исклучителна дизајн, пеперутки се двострано вез со убав изглед, елегантен и око-фаќање, погоден за различни прилики, како на пример, свадба, банкети, и повеќе. {Квалитетен Материјал} 3 D два слоја пеперутка везови украси се направени на квалитетот organza, не е лесно да исчезнат, деформирајте или да бидат оштетени.Чипка е Еколошки, лесни и перат. {DIY Забава}Додадете чипка намали на вашиот занает, шиење, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, кукли, лакови за коса и така натаму.Тоа ги задоволува вашите различни убавина потреби и да ги искажете вашите желби на вашите пријатели. {Широка Примена} овие убави украси можат да се применуваат не само на облека декорација, но исто така и други usages, како што се украсување вашата торба, облека, чевли, завеса, шамија, итн., изработка на овие елементи се повеќе убави, Особено за свадба партија, ги красат свадба се облекуваат, или свадбен превез. {Прилично Присутни}Можете да ги испратите овие чипка пеперутка клипови на вашите мајка, сопруга, пријателка, или сестри за слатко родендени подароци или други празнична подароци, покажувајќи им го вашиот топло срце, љубов и грижа, и пеперутка трим ќе биде сакан од народот ќе го испрати да.

Карактеристики на понудата

Слични понуди