.

.

Yeccomom Преносни Писоар 2p + Торбичка 2p Обновливи Преносни Бебе Дете Децата Патување Флексибилни Итни Тоалет за Кампување Автомобил Патување и Дете Дете Медиокритет П?

Yeccomom Преносни Писоар 2p + Торбичка 2p Обновливи Преносни Бебе Дете Децата Патување Флексибилни Итни Тоалет за Кампување Автомобил

DEN 840.00

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Пишам каде ќе може да им помогне на преносни urinals.Хармоника пати во форма.Јас може да излезе на клетката е едноставно.Се минимизира отфрлање на детето со капак врз животни.Урината скрининг обука за користење добар производ.Дршката е погодно капак кој може да се отвори и да се лоцира.Мерки : 9.5 x 15cm(Max 29.5 cm ) Тежина : 40g.Материјал : ПП.Производ на Кореја Кина ОЕМ.Производ description Pee каде ќе може да им помогне на преносни urinals.Хармоника пати во форма.Јас може да излезе на клетката е едноставно.Се минимизира отфрлање на детето со капак врз животни.Урината скрининг обука за користење добар производ.Дршката е погодно капак кој може да се отвори и да се лоцира.

Карактеристики на понудата

Слични понуди