.

.

Bioken Enfanti Анти-Првут Шампон 8.0 оз

Bioken Enfanti Анти-Првут Шампон 8.0 оз

DEN 472.56

Количина на стоки
Достапно

Што е тоа : Enfanti Анти-Првут Шампон очисти косата додека прочистувачките и даваат тон на скалпот и елиминирање на flaking поврзани со првут.Она што го прави тоа : Исполнет со анти-септички билки, тоа им помага да се ублажи псоријаза и првут.Што друго треба да знаете : Тоа ви дава синергија на лекување состојки кои обезбедуваат долготрајни ослободување од flaking и чешање.

Карактеристики на понудата

Слични понуди