.

.

Хрчак Работи Топката Здрава и Безбедна Хрчак Играчка Мини Кандидира За Вежбање Топка за Мали Животни - Лесно да се Чисти - Сина Superior†Квалитет и Креативните

Хрчак Работи Топката Здрава и Безбедна Хрчак Играчка Мини Кандидира За Вежбање Топка за Мали Животни - Лесно да се Чисти - Сина Superiorâ€

DEN 100.80

Количина на стоки
Достапно

Кога ќе треба да се исчисти своето гнездо, може да се стави милениче во водење на топката, нека игра слободно, и да се обезбеди интерактивна забава за домашни миленици и сопствениците на домашни миленичиња.Ние сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е наш врвен приоритет, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми на кои што ќе наидете.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Висок квалитет на еко-пријателски материјал, живи и здрави, со дијаметар 10cm, За џуџе хрчаци, глувци, или други мали животни.Висок квалитет на еко-пријателски материјал, живи и здрави, со дијаметар 10cm, За џуџе хрчаци, глувци, или други мали animals We љубовта на нашите клиенти, вашето задоволство е наш врвен приоритет, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми на кои што ќе наидете.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Пакет Including1.

Карактеристики на понудата

Слични понуди